Зарядний пристрій для акумулятора автомобіля

Незабаром велика кількість автомобілістів зіткнуться з необхідністю зарядки акумулятора.

Зарядний пристрій для акумулятора автомобіля повинен бути обов’язково у кожного водія і наявність його необхідно завжди, незалежно від пори року та експлуатації транспортного засобу.

Представляємо автоматичний імпульсний пускозарядний пристрій Дніпро-300i

Пускозарядний пристрій Дніпро-300i призначений для повної автоматичної зарядки АКБ від 6 – 500А * год стабілізованим струмом 0-30А, а також пусковим струмом 80А для пуску двигунів в холодну пору року.

Пускозарядний пристрій Дніпро-300i (ПЗУ Дніпро-300i) має 6 видів електронних захистів, а також буферний режим зберігання АКБ.

Електронна схема ПЗУ Дніпро-300i є імпульсним перетворювачем зі схемою управління, що містить ланцюги зворотного зв’язку по вихідному струму і напрузі, тому в малих габаритах і вазі, пускозарядний пристрій Дніпро-300i має високу потужність, а також електронний захист від перевантажень, перегріву, коротких замикань та зворотної полярності, від надмірної зарядної напруги, а також зберігає працездатність при зниженій напрузі в мережі.

У кожного автовласника обов’язково має бути власний зарядний пристрій, оскільки, напевно, бувають періоди, коли ваш автомобіль може тривалий час не експлуатуватися, а отже, акумулятор буде розряджений. Особливо акумулятор потребує зарядки взимку, незважаючи на те, експлуатується авто чи ні, наявність зарядного пристрою в даному випадку просто потрібна.

Технічні характеристики пускозарядного пристрою Днепр-300i

Напруга мережі живлення: 160-240 В
Частота мережі живлення: 50-60 Гц
Номінальна напруга АКБ, що заряджається: 12 В
Номінальний стабілізований струм заряду: 0-30±10% А
Максимальний пусковий струм: 80 А
Поріг спрацьовування захисту: 3 В
Напруга зберігання АКБ: 13,8 В
Напруга пуску двигуна: 13,8 В
Потужність: не більше 950 Вт
Маса: не більше 1,5 кг
Габарити: 140 х 120 х 190 мм
У широкому асортименті в нашому інтернет-магазині автозапчастин є зарядні та пуско-зарядні пристрої ДНІПРО EURO-SPORT.

Інтернет магазин автозапчастин “Автоматик” Дніпро (Дніпропетровськ)